У Києві попередили про масштабну схему шахраїв: як не попастися на гачок

У Києві під виглядом працівників комунальних служб ходять шахраї, які за гроші пропонують опломбувати лічильники холодної води. При цьому вони представляються співробіниками компанії "Майстергаз".

У прес-службі "Київводоканалу" пояснили, що така процедура є безкоштовною, а з компанією "Майстергаз" у них немає жодних договорів про співпрацю.

"Мешканці скаржаться, що в їхні квартири приходять невідомі, які нібито мають повноваження від "Київводоканалу", і пропонують за грошову компенсацію опломбувати лічильник та поставити його на комерційний облік. У результаті страждають споживачі, які чекають нові платіжки з урахуванням буцімто опломбованого лічильника", — пояснили в прес-службі.

Новини
‘’Допоможіть на дорогу!’’ У метро Києва викрили шахрая. З’явилося фото

Для того, щоб не потрапити на гачок до зловмисників, у компанії порадили перевіряти посвідчення співробітника "Київводоканалу" й стежити, чи є в його документах-нарядах ваші адреса та номер квартири.

Як писав OBOZREVATEL, в Україні активізувалися телефонні шахраї, які, вдаючи родичів, виманюють гроші у людей похилого віку.

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/u-kievi-poperedili-pro-masshtabnu-shemu-shahraiv-yak-ne-popastisya-na-gachok.htm”