Єрмак підвів підсумки поїздки української делегації до Туреччини

Україна в Туреччині змогла домовитися про посилення військової співпраці, а також зміцненні відносин по лінії структур безпеки.
фото Андрій Єрмак facebook

Українська делегація в Туреччині, серед іншого, змогла домовитися про посилення військової співпраці, а також зміцненні відносин по лінії структур безпеки.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це глава Офісу президента України Андрій Єрмак розповів в Facebook в суботу, 17 жовтня.

Туреччина готова взяти участь у Кримській платформі — Зеленський Лідер Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган запевнив у готовності його країни підтримати майбутню платформу по деокупації Криму.

«Очевидно, що з Туреччини, так само як і після саміту Україна-ЄС та Великої Британії, наша делегація повертається з відмінним результатом — конкретним, і закріпленим в декількох документах», — написав він.

За словами глави ОПУ, істотно збільшується військова співпраця.

«Працювати спільно з Туреччиною, яка наполегливо просувається саме в цьому напрямку, над розвитком військово-промислових проєктів дуже перспективно для України», — зазначив Єрмак.

Крім того, буде зміцнюватися взаємодія в сфері безпеки.

«Суттєво посилюється співпраця по лінії безпекових структур. Знову ж таки, ми будемо співпрацювати з країною, яка дуже активно впроваджує інноваційні безпекові ідеї. Туреччина абсолютно чітко підтримує прагнення України до повноправного вступу до НАТО», — додав він.

За словами Єрмака, зараз в України і Туреччини буде ще більше спільної роботи в інфраструктурі, в розвитку портів, фінансовому секторі і промисловості.

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Володимир Зеленський в Стамбулі разом з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом підписали ряд двосторонніх документів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/10/17/novyna/polityka/yermak-pidviv-pidsumky-poyizdky-ukrayinskoyi-delehacziyi-turechchyny”